Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV DIZI


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale Kino TV. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Śmierć w chmurach (odc. 3)

Gatunek: odcinek

Rok produkcji: 1992

Reżyseria: Stephen Whittaker

Opis:

Herkules Poirot wraca do Londynu z wakacji w Paryżu. Razem z nim podróżują znajomi, których poznał we Francji. W trakcie lotu dochodzi do zabójstwa. Madame Gisele ginie od zatrutej strzałki. Inspektor Japp zwraca się do detektywa z prośbą o pomoc. Wkrótce wychodzi na jaw, ze ofiara uwikłana była w lichwiarstwo i szantaże. Policjant bierze na przesłuchanie lady Horbury, ta jednak uparcie twierdzi, że wcale nie znała zamordowanej. Poirot sądzi, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, niż się z pozoru wydaje.

Zdjęcia:

Powrót